Mr. Mahesh Prasad Dahal
Mr. Mahesh Prasad Dahal

Secretary

Email : mahesh.dahal@nepal.gov.np

Mr. Ram Prasad Ghimire
Mr. Ram Prasad GhimireLabour Relation and Social Protection Section

Joint Secretary

Email : ram.ghimire@nepal.gov.np

Mr. Prakash Dahal
Mr. Prakash DahalPrime Minister Employment Program

Joint Secretary

Email : prakash.dahal@nepal.gov.np

Dr. Narayan Regmi
Dr. Narayan Regmi

Joint Secretary & Spokesperson

Email:-narayan_regmi@gmail.com
Contact No:- 9860692661

Mr.

Joint Secretary

Email :
Contact No: 4211920

Mr Resham Raj Sigdel
Mr Resham Raj Sigdel

Under Secretary

Email : resham.sigdel@nepal.gov.np

Mr Yubraj Khatiwoda
Mr Yubraj Khatiwoda

Under Secretary

Email : yubraj.khatiwada@nepal.gov.np
01-4211963

Mr. Bipeen Aacharya
Mr. Bipeen Aacharya

Under Secretary

Email : bipeen.acharya@nepal.gov.np
01-4211957

Mr. Sujan jojiju
Mr. Sujan jojiju

Under Secretary (Technical)

Email : sujan.jojiju@nepal.gov.np

Deepak Dhakal
Deepak Dhakal

Under Secretary

Email : deepak.dhakal@nepal.gov.np
Contact No: 4211791

Dr. Lokanath Bhusal
Dr. Lokanath Bhusal

Under Secretary

Email : lokanath.bhusal@nepal.gov.np

Mr. Keshab Raj Subedi
Mr. Keshab Raj SubediUnder Secretary (Information Person)

Under Secretary

Email : rs.qusav@gmail.com

Mr Mohan Niraula
Mr Mohan NiraulaUnder Secretary

Under Secretary

Email :

Mrs Kalpana Shrestha
Mrs Kalpana ShresthaUnder Secretary

Under Secretary

Mrs Rajeshwori Sapkota
Mrs Rajeshwori Sapkota

Section Officer

Mr.Madhav Kumar wagle
Mr.Madhav Kumar wagle

Section Officer

Email : madhavkavreli@gmail.com

Mr. Prakash Panthi
Mr. Prakash PanthiSection Officer
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : prakash.panthi@nepal.gov.np
4211794
Miss Bipana Gywali
Miss Bipana GywaliSection Officer
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : bipana.gyawali@nepal.gov.np
4211963
Mrs. Rajkumari Khatri
Mrs. Rajkumari KhatriSection Officer
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : rajkumari.khatri@nepal.gov.np
Mr Ganesh Ghimire
Mr Ganesh GhimireSection Officer
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : ganesh.ghimire@nepal.gov.np
Mr. Rajan Bhattarai
Mr. Rajan BhattaraiSection Officer
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : bhattarai30rajan@yahoo.com
4211957
Mr. Prem Sharma
Mr. Prem SharmaComputer Officer
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : aryal.psharma@gmail.com
42117963
Mrs Bineeta Bhattarai
Mrs Bineeta BhattaraiSection Officer
नीति, योजना, अनुगमन तथा मूल्याङ्कन शाखा
Email :
Mr Chhabi Kiran Poudel
Mr Chhabi Kiran PoudelSection officer
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email :
Mr. Binod Sharma
Mr. Binod SharmaComputer Operator
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : info@moless.gov.np
Mrs. Rupkeshari Shrestha
Mrs. Rupkeshari Shresthaलेखापाल
आर्थिक प्रशासन शाखा
Email : info@moless.gov.np
Mr.
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : info@moless.gov.np
श्री नरेश गुरुङ
श्री नरेश गुरुङकम्प्युटर अपरेटर
प्रशासन शाखा
Email : admin@moless.gov.np
4211936
श्री दुर्गा बहादुर भुजेल
श्री दुर्गा बहादुर भुजेलकार्यालय सहायक
प्रशासन शाखा
Email : info@moless.gov.np
श्री अर्जुन बहादुर बुढाथोकी
श्री अर्जुन बहादुर बुढाथोकीकार्यालय सहायक
प्रशासन शाखा
Email : info@moless.gov.np
श्री नानी मैयाँ थापा मगर
श्री नानी मैयाँ थापा मगरकार्यालय सहायक
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : info@moless.gov.np
श्री गौरी चालिसे
श्री गौरी चालिसेकार्यालय सहायक
प्रशासन शाखा
Email : nfo@moless.gov.np
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : info@moless.gov.np
श्री गंगा कपाली
श्री गंगा कपालीकार्यालय सहायक
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : info@moless.gov.np
श्री बुद्दि बहादुर भुजेल
श्री बुद्दि बहादुर भुजेलकार्यालय सहयोगी
श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय
Email : info@moless.gov.np